Ciekawe publikacje Buderus Serwis Warszawa

Jak obniżyć koszty ogrzewania domu?

2011-10-29 20:05:00, komentarzy: 0
 • Możecie Państwo  zmniejszyć koszty eksploatacji istniejącego kotła Buderus nawet o 40 procent stosując termostaty i zawory termostatyczne.Należy zamówić w Buderus Serwis Warszawa  termostaty i zawory termostatyczne współpracujące z  systemem centralnego ogrzewania zainstalowanym w Państwa domu. Nasz serwis skonfiguruje parametry instalcji co pozwoli Państwu na maksymalne oszczędności. Polecamy serwis instalacji centralnego ogrzewania i termostaty dobrane i zainstalowane przez nasza firmę Buderus Serwis Warszawa.

 

 • Zainstalujcie Państwo i prawidłowo skonfigurujcie sterownik do kotła centralnego ogrzewania firmy Buderus. To świetny sposób na oszczędność energii i pieniędzy. Kocioł Buderus będzie pracował w sposób optymalny i wyłączał się gdy ogrzewanie nie będzie już potrzebne lub gdy nie bedzie Państwa w domu. W prawidłowej konfiguracji sterowników do Państwa kotła Buderus pomoże państwu nasz serwis.

 

 • Wymiana 10-letniego starego kotła na nowy nowoczesny i wydajny kocioł Buderus może obniżyć zużycie energii o jedną trzecią. Jeśli każdy właściciel gospodarstwa domowego w Polsce  zainstalowałoby wysokiej wydajności kocioł Buderus, zaoszczędzonej energii wystarczyłoby do ogrzewania i zasilania dla prawie dwóch milionów domów. Już dziś pomyśl o wymianie kotła na nowy i zamów bezpłatną konsultację w Buderus Serwis Warszawa. Jesteśmy specjalistami w branży ogrzewania i serwisu kotłow grzewczych Buderus, potrafimy najlepiej dobrać energooszczędny piec grzewczy do Państwa domu.

 

 • Centralne obniżenie temperatury  w pomieszczeniach o jeden stopień może obniżyć koszty ogrzewania nawet o 10 procent. To ważne dbać o dobry stan instalacji i dokonywać corocznych przeglądów urządzeń grzewczych w naszej firmie. Korzystanie z usług serwisu Buderus pozwoli Państwu na precyzyjne ustawienie temperatury w Państwa domu.


 • Zmniejsz temperaturę na termostacie kotła Buderus o kilka stopni lub delikatnie obniż krzywą grzewczą - możesz zaoszczędzić energię i jest mało prawdopodobne, aby ktokolwiek z domowników zauważył różnice. W dokładnych nastawach temperatury w kotłowni Buderus pomoże Państwu nasz serwis podczas corocznych przeglądów urządzeń grzewczych.

 

 • Skręć termostaty zamontowane na grzejnikach o jedną podziałkę, nie nagrzewaj niepotrzebnie pomieszczeń w których nikt nie przebywa. Ta prosta czynność pozwoli zaoszczędzić nawet do 5% w płaconym rachunku za energię.


 • Zmniejsz temperaturę ciepłej wody.  Temperatura  ciepłej wody nie musi być wyższa niż 45-50 stopni Celsjusza. Każda wyższa nastawa będzie prowadziła do mieszania ciepłej wody z zimną podczas kąpieli czy mycia i prowadziła do marnowania drogiej energii.


 • Dbaj o stan zasobnika do produkcji ciepłej wody użytkowej i zleć jego kontrole naszej firmie Buderus Serwis Warszawa. Pamiętaj że osady z kamienia osadzone na nagrzewnicy zasobnika mogą zmniejszyć jego wydajność nawet o 40 %.  Kamień kotłowy często powoduje korozje zasobnika co prowadzi do poniesienia dużych kosztów związanych z jego wymianą. Ważna też jest kontrola stanu elektrody magnezowej zasobnika , możesz zlecić te czynności naszemu serwisowi.

 

 • zleć serwis Twojego kotła nam Buderus Serwis Warszawa! Jeśli Twój kocioł jest serwisowany regularnie, możesz być pewny że oprócz redukcji rachunków za energię Twój kocioł i jego główne elementy będą miały dłuższą żywotność. Pomyśl o swoim bezpieczeństwie oraz domowników. Kiedy zleciłeś nam serwis swojej kotłowni ? Zadzwoń do Buderus Serwis Warszawa, zamów naszą usługę, sprawdzimy stan zabezpieczeń Twojego pieca Buderus, zbadamy szczelność instalacji gazowej, dokonamy analizy spalin.

 • Weź krótki prysznic! Zamiast codziennej kąpieli - pięciominutowy prysznic,  pomoże to zaoszczędzić ogromne ilości około 13000 litrów wody rocznie. Przeciętny Polak ma istotny wpływ na zmiany klimatu, w skali kraju likwidacja wanien i zmiana przyzwyczajeń na branie pryszniców krótszych i w wodzie o niższej temperaturze może spowodować zmniejszenie emisji  CO2 takiej jakie kraj Zambia produkuje w ciągu całego roku.

  Upewnij się, czy potrafisz oszczędzać !

  Buderus Serwis Warszawa służy pomocą w tej kwestii.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

Buderus Serwis, Serwis Buderus, Buderus Serwis Warszawa, Serwis Buderus Warszawa

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych